Programátor špecialista na asp.net, mvc, MSSQL

Groop SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
04.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí, ktorých bude baviť pracovať na nadnárodnom projekte.

Od uchádzač sa očakáva samostatné riešenie zadaných požiadaviek vedúcim projektu. Náplňou práce bude vytváranie nových modulov informačného systému a úprava už existujúcich modulov.

Výhodou je ak ovládate:
c# - pokročilý
asp.net - pokročilý
mvc - pokročilý
MSSQL, t-sql - pokročilý

Ponúkame prácu v oblastiach moderného vývoja SW a aplikácií, mladý kolektív, stabilné prostredie a dlhodobú spoluprácu. Pracujeme na medzinárodných startupových projektoch s celosvetovou ambíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Od uchádzač sa očakáva samostatné riešenie zadaných požiadaviek vedúcim projektu.

Spoločnosť Groop SK, vytvára svoje vlastné technologické systémy. Pracujeme na medzinárodných startupových projektoch s celosvetovou ambíciou. Spoločnosť programátorsky vyvíja internetové systemy pre obchodovanie. Príprava a zabezpečenie kultúrnych a športových podujatí.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2084866  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou