Senior programátor HTML, ASP.Net, JavaSrcipt, SQL

Groop SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
04.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí, ktorých bude baviť pracovať na nadnárodnom projekte webovej aplikácie na platforme Microsoft Server.

Od uchádzač sa očakáva samostatné riešenie zadaných požiadaviek vedúcim projektu. Náplňou práce bude vytváranie nových modulov informačného systému a úprava už existujúcich modulov.

Výhodou je ak ovládate:
c# - pokročilý
asp.net - pokročilý
mvc (razor) - mierne pokročilý
html - mierne pokročilý
css - mierne pokročilý
html5
css3
jquery - aspoň mierne pokročilý, pokročilý je výhodou
javascript - aspoň základy, pokročilý je výhodou
min. jednoročna prax .net mvc, dlhodobá prax html, css - je výhodou

Ponúkame prácu v oblastiach moderného vývoja SW a aplikácií, mladý kolektív, stabilné prostredie a dlhodobú spoluprácu. Pracujeme na medzinárodných startupových projektoch s celosvetovou ambíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Od uchádzač sa očakáva samostatné riešenie zadaných požiadaviek vedúcim projektu.

Spoločnosť Groop SK, vytvára svoje vlastné technologické systémy. Pracujeme na medzinárodných startupových projektoch s celosvetovou ambíciou. Spoločnosť programátorsky vyvíja internetové systemy pre obchodovanie. Príprava a zabezpečenie kultúrnych a športových podujatí.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2084859  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou