Programátor

Groop SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme programátorov - seniorov, ktorí majú prehľad v niektorých z týchto technológií:

MongoDB
C# Asp.NET (MVC5, WebApi 2)

frontend:
DART (single page app koncept)
html, css, javascript

Ponúkame prácu v oblastiach moderného vývoja SW, mladý kolektív, stabilné prostredie a dlhodobú spoluprácu.

Životopisy posielajte na našu e-mailovú adresu. Následne budete pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ochota neustále pracovať na svojom odbornom a osobnostnom raste
• Komunikatívnosť
• Inovatívny a proaktívny prístup
• Zodpovednosť, asertívnosť a zdravý prístup k práci

Spoločnosť Groop SK, vytvára svoje vlastné technologické systémy. Pracujeme na medzinárodných startupových projektoch s celosvetovou ambíciou. Spoločnosť programátorsky vyvíja internetové systemy pre obchodovanie. Príprava a zabezpečenie kultúrnych a športových podujatí.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1755056  Dátum zverejnenia: 3.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou