Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čašníčka/čašník

grill pub s. r. o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1/4/2024 alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna starostlivosť o našich hostí, práca za výčapom, manipulácia s hotovosťou, úsmev na tvári, pozitívny prístup nadhľad a zdravý rozum v pravom zmysle slova.

- príjemné pracovné prostredie
- priateľská atmosféra
-nápomocní a ochotní kolegovia

Hľadáme profesionála do nášho tímu ľudí, ktorí si vzájomne pomáhajú a spoločne pracujú na rozvoji značky. Ak si človek, ktorý má čo ponúknuť, vieš "sám od seba" pracovať bez neustáleho pripomínania povinností, máš záujem pracovať na sebe a chceš job, kam ráno kráčaš s pozitívnym očakávaním, tak si náš človek ;) ... Nehľadáme ľudí s kleptomániou, pokročilým alkoholizmom, závislosťou na čomkoľvek čo ohrozuje ľudskú hrdosť a čestnosť.
Veríme že nájdeme človeka, ktorý bude u nás spokojný a my budeme spokojní s ním.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

samostatné logické myslenie, schopnosť vedieť robiť správne rozhodnutia v stresových situáciách, nadhľad

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobný predpoklad ? Chuť pracovať, mať blízky vzťah ku gastro segmentu, ľudí vnímať pozitívne, prirodzená komunikatívnosť, čestnosť a zmysel pre humor.

Spoločnoosť sa zaoberá službami v gastrosegmente, organizáciou eventov, spoločenských podujatí a produkciou v oblasti potravinárskeho priemyslu. Ponúkame poradenstvo v oblasti tvorby reštauračných konceptov, cenotvorby a nastavení procesov v prevádzkach rôzneho druhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4565844  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac