Lektor hudobných kurzov

Grichmusic, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
september 2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 10 Eur/vyučovacia hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie predškolských hudobných programov Hudobnej školy Yamaha v rôznych vekových kategóriách.

Odborné zaškolenie (platí zamestnávateľ), profesionálny prístup, možnosť dlhodobej spolupráce, progres platového ohodnotenia podľa pracovných výsledkov.

Osobný pohovor bude pre vybraných uchádzačov 23.8. od 10:00h.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hudobná výchova, predprimárna a primárna pedagogika a pod.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hudobné vzdelanie - mininálne 1. stupeň ZUŠ alebo príslušné vedomosti a zručnosti nadobudnuté samoštúdiom
- pedagogické schopnosti
- záujem o alternatívnu výučbu hudby, akceptovanie metodických postupov HŠ YAMAHA
- intonačne čistý spev
- flexibilnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť a spoľahlivosť
- učenie ako poslanie, učenie s radosťou

Artesia, o.z. sa zaoberá vzdelávaním v oblasti hudobného umenia a cudzích jazykov. (Umelecké a jazykové centrum ARTESIA).

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3135471  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 10 Eur/vyučovacia hodina