IT Tester / Test Analyst

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako IT Tester budeš pracovať s tímom na rôznych IT projektoch. Budeš mať výbornú príležitosť učiť sa od skúsených kolegov, zbierať nové vedomosti a spoluvytvárať niečo nové.

Tvojimi úlohami bude hlavne:

• Testovanie frontendu a backendu webových aplikácií a bankových systémov
• Vyhodnocovanie funkčných požiadaviek a následná test analýza
• Príprava a výkon manuálnych testov na základe plánov a definovaných priorít
• Príprava testovacích dát
• Príprava testovacích prostredí
• Výskum a analýza možností funkcionalít aplikácie
• Úzka spolupráca s developermi pri hľadaní riešenia identifikovaných chýb
• Účasť na UAT

Ponúkame:

• Možnosť podieľať sa na rôznorodých a zaujímavých projektoch
• Vzdelávacie kurzy, školenia, odborná certifikácia
• Transparentný kariérny model s pravidelným polročným hodnotením
• Flexibilná pracovná doba
• Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
• Možnosť občasnej práce z domu /home office
• Firemné akcie
• Občerstvenie na pracovisku
• Možnosť zahraničných pracovných ciest
• Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, ako aj o záujem pracovať v spoločnosti Greyson. Vašu reakciu starostlivo posúdime.

Greyson HR Team

(Poskytované údaje sú spracované v súhlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. v znení neskorších predpisov o ochrane osobných údajov.)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:

• Pracovné skúsenosti z oblasti testovania min. 1-2 roky
• Výhodou je znalosť prostredia banky, poisťovne alebo prostredia finančných inštitúcií
• Znalosť v oblasti testovania SW a znalosť Quality Assurance metód a procesov
• Základné znalosti Javascript, SQL, HTML, XML, CSS
• Výhodou je znalosť programovania v Jave (príp. iného objektovo orientovaného jazyku)
• Výhodou je skúsenosť s automatizovaným testovaním a s testovaním web-based aplikácií
• Presnosť, zodpovednosť a prokatívny prístup, motivácia pre osobný rozvoj, zmysel pre detail
• Znalosť slovenského / českého jazyka je podmienkou

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mišovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2983906  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou