Tester - Praha

Greyson Consulting s.r.o.

Místo práce
Na Pankráci, Praha – Nusle, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomáháme transformovat přední organizace v střední a východní Evropě poskytováním služeb manažerského poradenství, projektového řízení, systémové integrace a vývoje aplikací. Spojujeme osvědčené postupy, zkušenosti z velkých mezinárodních projektů, výjimečné know-how lokálního trhu a flexibilní přístup orientovaný na potřeby zákazníka.

Spojujeme globálně ověřené postupy s roky zkušeností i know-how místního trhu a přirozenou flexibilitu.

Hledáme neobyčejné lidi, kteří hledají mimořádnou životní dráhu i náročnou a strhující práci.

Jako Tester, budete pracovat v týmu na různých projektech našich klientů. Budete mít jedinečnou příležitost učit se novým věcem pod vedením seniorních leaderů, pěstovat své odborné znalosti a přispět k něčemu novému a zajímavému.

A co budete mít na starosti?

  • Testování frontend a backend webových aplikací a interních systémů.
  • Příprava a realizace manuálních softwarových testů podle plánu a priorit.
  • Příprava testovacích dat
  • Test definice Požadavků na prostředí
  • Spolupráce se software developery a business vlastníky
  • Účast na UAT (User acceptance testing)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Přímá spolupráce s manažery významných firem na zajímavých SW projektech
  • Práce v malých, efektivně fungujících týmech
  • Intenzivní koučink od zkušených manažerů a pololetní hodnocení dosažených výsledků práce
  • Série profesionálních školení
  • Perspektiva rychlého kariérního růstu až na manažerskou pozici
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (pronajatá vila na Bali, stravenky, cestovní a životní pojištění, multisport karta, mobil a notebook i k soukromým účelům, zaměstnanecký referral bonus, profesní školení, firemní akce, atd.)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Vysokoškolské vzdělání IT nebo Ekonomického zaměření

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Zkušenosti s testováním alespoň 1 rok (výhodou)
  • Základní znalost SQL a XML
  • Opatrný, zodpovědný a aktivní přístup, schopnost a motivace pro další vzdělávání, důraz na detail
  • Vysokoškolské vzdělání IT nebo Ekonomického zaměření

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Základní znalost JavaScript
  • Znalost testování webových aplikací
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním
  • Zkušenosti z bankovního prostředí
  • Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy s praxí při studiu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Dana Mišovcová
E-mail: poslat životopis
ID: 2889780  Dátum zverejnenia: 12.1.2017