IT Tester

Greyson

Miesto práce
Bratislava, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
by agreement
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako IT Tester budeš pracovať s tímom na rôznych IT projektoch. Budeš mať výbornú príležitosť učiť sa od skúsených kolegov, zbierať nové vedomosti a spoluvytvárať niečo nové.

Tvojimi úlohami bude hlavne:

• Testovanie frontendu a backendu webových aplikácií a bankových systémov
• Vyhodnocovanie funkčných požiadaviek a následná test analýza
• Príprava a výkon manuálnych testov na základe plánov a definovaných priorít
• Príprava testovacích dát
• Príprava testovacích prostredí
• Výskum a analýza možností funkcionalít aplikácie
• Úzka spolupráca s developermi pri hľadaní riešenia identifikovaných chýb
• Účasť na UAT

Ponúkame:

• Možnosť podieľať sa na rôznorodých a zaujímavých projektoch
• Notebook i na súkromné účely
• Mobilný telefón i na súkromné účely s neobmedzeným paušálom
• Vzdelávacie kurzy, školenia, odborná certifikácia
• Transparentný kariérny model s pravidelným polročným hodnotením
• Flexibilná pracovná doba
• Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
• Možnosť občasnej práce z domu /home office
• Firemné akcie
• Občerstvenie na pracovisku
• Možnosť zahraničných pracovných ciest
• Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve

Ďakujeme veľmi pekne za zaslanie Vášho životopisu, ako aj o záujem pracovať v spoločnosti Greyson Consulting. Vašu reakciu starostlivo posúdime.

Greyson HR Team

(Poskytované údaje sú spracované v súhlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. v znení neskorších predpisov o ochrane osobných údajov.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:

• Pracovné skúsenosti z oblasti testovania min. 1-2 roky
• Výhodou je znalosť bankového prostredia alebo prostredia finančných inštitúcií
• Znalosť v oblasti testovania SW a znalosť Quality Assurance metód a procesov
• Základné znalosti Javascript, SQL, HTML, XML, CSS
• Výhodou je znalosť programovania v Jave (príp. iného objektovo orientovaného jazyku)
• Výhodou je skúsenosť s automatizovaným testovaním a s testovaním web-based aplikácií
• Presnosť, zodpovednosť a prokatívny prístup, motivácia pre osobný rozvoj, zmysel pre detail

Greyson was founded in 2007 by senior consulting executives from global business consulting companies. Our team nowadays consists of more than 80 experienced managers, consultants and IT engineers with experience of delivery numerous local and international projects to our clients in Slovak Republic, Czech Republic and Austria. Our team is capable of covering diverse projects of different scope and duration, whether starting with the business concept specification and detailed functional designs and finishing with delivery of complete business or IT solution or providing partial consultancy at specific business issues.
We have a successful track record from delivery of small quality assurance projects as well as huge transformation projects.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Greyson Consulting s.r.o.
Klincová 37/B
821 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2438071   Dátum zverejnenia: 15.11.2016