SW tester

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Klincová 37/B, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako SW Tester budeš pracovať s tímom na viacerých IT projektoch. Budeš mať výbornú príležitosť učiť sa od senior leaderov, zbierať nové vedomosti a vytvoriť niečo nové.
Tvojimi úlohami bude hlavne:

  • Testovanie frontendových a backendových interných systémov
  • Príprava a výkon manuálnych testov na základe plánov a priorít
  • Príprava testovacích dát
  • Príprava testovacích prostredí
  • Výskum a analýza možností funkcionalít aplikácie
  • Úzka spolupráca s developermi pri hľadaní riešenia defektov
  • Účasť na regresných testoch, SIT a UAT

Ponúkame:

  • Zaujímavé projekty
  • Motivujúce ohodnotenie
  • Príležitosť na rýchly profesionálny a kariérny rast
  • Príležitosť nazbierať nové zručnosti a skúsenosti a stať sa odborníkom vo svojej oblasti
  • Stimulujúce a motivujúce pracovné prostredie
  • Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:

  • Znalosť oblasti SW testingu
  • Znalosť Quality Assurance metód a procesov
  • Základné znalosti XML, SQL. Poprípade UNIX
  • Znalosť automatizácie testov a zkušenosti s automatizačnými nástrojmi
  • Výhodou sú znalosti z oblasti Bankovníctva, ideálne Patobných Kariet (procesy Issuingu a Acquiringu)
  • Slovenčina/čeština a plynulá angličtina sú podmienkou
  • Univerzitné vzdelanie (min. Bc) z relevantného oboru
  • Pracovné skúsenosti z oblasti minimálně 1 rok
  • Presnosť, zodpovednosť a prokatívny prístup, motivácia pre osobný rozvoj

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mišovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2428706  Dátum zverejnenia: 9.2.2016