Project Manager Officer - pozícia vhodná pre študenta

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúca hodinová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predmetom práce bude:
  • pomoc projektovému manažérovi pri:
  • príprave podkladov na stretnutia
  • vyhodnocovanie vstupných informácii
  • organizovaní stretnutí
  • príprave zápisov zo stretnutí
  • poskytovanie ad-hoc pomoci ostatným členom (konzultantom a manažérom) projektového tímu
  • zabezpečenie včasnosti dodania podkaldov od ostatných členov tímu

Vybraný uchádzač bude súčasťou veľkého medzinárodného IT implementačného projektu a bude priamo pracovať so zaujímavými ľuďmi. Práca mu určite poskytne veľa informácii a môže slúžiť ako odrazový mostík pre jeho ďalšiu kariéru v IT consultingu.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • min. 1 ročná skúsenosť s prácou na podobnej pozícii
  • samostatnosť, precíznosť, flexibilita, komunikačné a organizačné zručnosti
  • vyžaduje sa výborná znalosť anglického jazyka, keďže väčšina stretnutí sa koná v angličtine.

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mišovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2095418  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúca hodinová mzda