Java Developer

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako JAVA Developer budeš mať možnosť participovať na implementačných a integračných projektoch v nadnárodných spoločnostiach naprieč rôznymi sektormi. Budete mať príležitosť dizajnovať nové systémové platformy, pomáhať klientom pri ich integrácii a prevádzke.

Tvoje činnosti budú závisieť od konkrétneho projektu, ale typicky sa budeš venovať:
• Komunikácii s IT a biznis zástupcami klienta, s cieľom pochopiť ich arch. zámery a biznis otázky a podieľať sa na ich riešení
• Vývoju IT aplikácií na základe technického dizajnu a integrácii aplikácií
• Príprave návrhov riešení založených na technických a funkčných požiadavkách a špecifikáciách
• Príprave detailných technických dizajnov pre aplikácie a/alebo databázy
• Programovaniu aplikácií alebo databáz (Java, PL/SQL, atd.)

• Možnosť podieľať sa na rôznorodých a zaujímavých projektoch
• Notebook i na súkromné účely
• Mobilný telefón i na súkromné účely s neobmedzeným paušálom
• Vzdelávacie kurzy, školenia, odborná certifikácia
• Transparentný kariérny model s pravidelným polročným hodnotením
• Flexibilná pracovná doba
• Príspevok na šport
• Možnosť občasnej práce z domu /home office
• Firemné akcie
• Občerstvenie na pracovisku
• Možnosť zahraničných pracovných ciest
• Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Telefonicky budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Greyson HR Team

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť SW dizajnu a vývoja
• Flexibilita a konštruktívnosť pri riešení problémov
• Výborné analytické schopnosti
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Tímový hráč, schopný pracovať efektívne aj na individuálnych úlohách

  • Java
  • XML, XSD, XSLT
  • JavaScript a/alebo jQuery
– SQL

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mišovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2080450  Dátum zverejnenia: 15.11.2017