Junior developer

Greyson Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Junior Developer/IT analytik budete mať možnosť participovať na implementačných a integračných projektoch v nadnárodných spoločnostiach naprieč rôznymi sektormi. Budete mať príležitosť dizajnovať nové systémové platformy, pomáhať klientom pri ich integrácii a prevádzke. Počas toho budete mať možnosť rozvinúť si silné analytické, komunikačné a manažérske schopnosti.

Vaše činnosti budú závisieť od konkrétneho projektu, ale typicky sa budete venovať:
• Komunikácii s IT a biznis zástupcami klienta, s cieľom pochopiť ich arch. zámery a biznis otázky a podieľať sa na ich riešení
• Príprave návrhov riešení založených na technických a funkčných požiadavkách a špecifikáciách
• Tvorbe architektúry, integračných dizajnov a AS-IS/TO-BE technických analýz
• Príprave detailných technických dizajnov pre aplikácie a/alebo databázy
• Programovaniu aplikácií alebo databáz (Java, PL/SQL, Cobol, atd.)

• Zaujímavé projekty so širokým spektrom technologických platforiem a tech. architektúr
• Možnosti profesného rastu
• Príležitosť nadobudnúť špecifické znalosti a skúsenosti a stať sa expertom na zvolenú oblasť
• Stimulujúce pracovné prostredie
• Rozmanitá projektová skúsenosť
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť SW dizajnu a vývoja
• Flexibilita a konštruktívnosť pri riešení problémov
• Výborné analytické schopnosti
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Tímový hráč, schopný pracovať efektívne aj na individuálnych úlohách
• Ochota cestovať

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 250 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mišovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 1874811  Dátum zverejnenia: 21.9.2014