Manažér oddelenia MaR

GreMi KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacMzda je predmetom dohody, závisí od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zákaziek MaR v rámci projektov TZB
- vypracovávanie cenových ponúk
- príprava zákazky
- manažovanie tímu, kontrola a zabezpečenie realizácie
- koordinácia a kontrola činností na stavbe
- evidencia činností v informačnom systéme

- stravovacia karta - nad rámec ZP
- kultúra a stabilita rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť profesijného a osobného rastu
- firemné akcie - Vianočný večierok, športové hry
- darčekové poukážky
- rekreačný príspevok
- po odpracovaní 10 rokov - finančná odmena
- služobný automobil (možnosť využívania aj na súkromné účely)
- notebook, mobil

V prípade záujmu pošlite žiadosť a štruktúrovaný životopis v elektronickej forme na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zameranie meracia a regulačná technika.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Realizácia zákaziek v oblasti MaR.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť GreMi KLIMA je jednou z najvýznamnejších spoločností v oblasti TZB. Je lídrom na slovenskom trhu. Neustálym rastom a expanziou aj na zahraničné trhy maximálne využíva potenciál v oblasti TZB. Vlastnou výrobou vzduchotechnických komponentov plne pokrýva potreby pre svoje realizácie. V rámci stratégie predaja vlastných výrobkov rozširuje portfólio zákazníkov na slovenskom a zahraničnom trhu. Práve pre neustále rozširovanie firemných aktivít hľadá do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore výroby a predaja jej produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2833856  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac