IQOS Sales Expert

Greg Hamm, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+ 20€/deň príspevok na cestovné + Motivujúca variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme Sales Expertov pre budovanie vízie Sveta bez dymu!

​Na dlhodobú spoluprácu hľadáme nových Sales Expertov, ktorí budú pôsobiť v sieti trafík v nákupných a obchodných centrách po celom Slovensku.

​Ako vyzerá pracovný deň Sales Experta?
​• Ráno nemusí riešiť, čo na seba, pretože od nás dostane komfortnú modernú uniformu.
​• Počas dňa spotrebiteľovi (dospelému fajčiarovi) predstavuje, demonštruje a komunikuje benefity našich bezdymových produktov.
​• Rieši potreby našich existujúcich užívateľov (problémy so zariadeniami, čistenie, reklamácia).
​• Priamo ponúka spotrebiteľom naše produkty.
​• Neustále má pod kontrolou stav zásob našich produktov.
​• Pracovisko má vždy tip-top upratané a všetky propagačné materiály má na svojom mieste.
​• Expertku či experta zaškolíme, preto aktívna prezentácia a ponuka produktov zákazníkom podľa našich štandardov im pôjde ako po masle.
​• Bystrým očiam Sales Expertov neunikne správanie spotrebiteľov, spätná väzba od expertov na naše procesy a aktivity sú dôležitým vstupom na neustále zlepšovanie sa.
​• Svoje aktivity si SE eviduje v systéme zamestnávateľa a zadávateľa.
​• Reporting realizuje prostredníctvom systému zadávateľa.​

​Hľadáme IQOS Sales Expertov na FULL TIME spoluprácu do miest:

  • Žilina
  • Bánovce nad Bebravou
  • Bardejov
  • Sereď / Hlohovec

​Zároveň hľadáme aj PART TIME IQOS Sales Expertov na dlhodobú spoluprácu po celom Slovensku! Hľadáš uplatnenie popri vysokej škole? Pošli nám svoj životopis!
​- Bratislavský kraj
​- Trnavský kraj
​- Nitriansky kraj
​- Banskobystrický kraj
​- Košický kraj
​- Prešovský kraj
​- Žilinský kraj
​- Trenčiansky kraj​

- Dlhodobá spolupráca v stabilnom tíme.
- Žiadne stereotypy, s nami sa nudiť nebudete.
- Motivujúce finančné ohodnotenie - na 5€/hod len začíname! Zároveň prispievame na cestovné vo výške 20€/deň.
- Zaujímavá variabilná zložka, ktorej výška záleží len od vašej šikovnosti. Získate odmenu za každé predané zariadenie a extra bonusy za splnenie cieľov.
- Fixná pracovná doba - s nami si prácu nenosíte domov.
- Práca s ľuďmi a s revolučným produktom svetového mena.
- Komplexné vstupné zaškolenie - do vody vás nehodíme, naučíme vás plávať.
- Množstvo rozvojových príležitostí a tréningov na komunikačné a predajné zručnosti, argumentáciu a i. a kontinuálny on the job coaching.
- Mladý kolektív a množstvo spoločných akcií.
- A navyše už nikdy nemusíte ráno premýšľať, čo si do práce oblečiete!

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Nástup na pozíciu je možný ihneď po zaškolení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je dovŕšených 21 rokov
- vlastné auto je výhodou;
- skúsenosť s aktívnym predajom a/alebo promovaním výrobkov je výhodou;
- príjemné a profesionálne vystupovanie;
- flexibilita a proaktívny prístup;
- schopnosť osloviť rôzne typy ľudí i s odlišnými záujmami, či životným štýlom a vedieť s nimi komunikovať;
- pracovať samostatne, plánovať si svoj čas a rozhodovať sa;
- znalosť práce s iPadom; (ak neviete, nevadí, naučíme)

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4792380  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac