IQOS Partner

Greg Hamm promotions, s.r.o.

Teslova 3, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
25.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si flexibilný a aktívny človek s množstvom záujmov?
- Si otvorený novým nápadom a príležitostiam?
- Dokážeš osloviť rôzne typy ľudí s rozdielnymi záujmami alebo životným štýlom?
- Miluješ pracovnú slobodu a nové výzvy?
- Dokážeš v každej situácii zvoliť tie správne slová?
- Dokážeš predať myšlienku, ktorej veríš?

HĽADÁME TEBA!

Vieme, že na svete sú milióny dospelých fajčiarov, ktorí hľadajú menej škodlivú alternatívu k fajčeniu. My im chceme túto možnosť dať. Cieľom našej cesty je vybudovať taký svet, v ktorom budú cigarety nahradené výrobkami bez dymu. Vyvinuli sme revolučné výrobky, ktoré predstavujú lepšiu voľbu, ako je fajčenie cigariet. Už viac než milión dospelých fajčiarov odložilo cigarety a prešlo na naše nové výrobky. A to sme len na začiatku.

- Staň sa súčasťou revolučnej zmeny a buď pri tom, keď sa budú diať veľké veci.
- Získaj finančnú nezávislosť, zarob si mesačne aj viac ako 1 300 Eur, ak splníš svoje ciele.
- Udávaj trendy a vyskúšaj si prácu trochu inak. Buď pánom svojho času, pracuj kedy a kde sa to hodí Tebe.
- Spoznaj nových ľudí a buď ich inšpiráciou, získaj nových priateľov a zanechaj vlastnú stopu.

AKÁ BUDE TVOJA ÚLOHA V TOMTO PRÍBEHU?

Tvojou úlohou bude vlastným príkladom, využitím svojich schopností a kreativity, konvertovať dospelých fajčiarov tradičných tabakových cigariet na produkt novej kategórie. Tým je elektronické zariadenie, do ktorého sa vkladajú tabakové náplne, ktoré produkujú paru, nie dym.
Budúci užívatelia, ktorých oslovíš, dostanú možnosť sa s týmto revolučným výrobkom zoznámiť, vyskúšať si jeho neodškriepiteľné benefity po dobu niekoľkých dní. Následne si ho budú môcť od Teba zakúpiť a prejsť na lepšiu alternatívu fajčenia klasických tabakových cigariet, ktorá nehorí, neprodukuje dym, ani popol.

Vzhľadom na to, že budeme obsadzovať väčší počet pozícií, budeme výberové konanie realizovať prostredníctvom tzv. "castingov" vo viacerých regiónoch Slovenska. Zaslaním svojho životopisu, prípadne zaregistrovaním sa na stránke www.hladame-teba.sk prejaviš záujem o spoluprácu s nami a budeš v priebehu niekoľkých hodín telefonicky kontaktovaný našimi kolegami, ktorí po zistení doplňujúcich údajov, predstavení pozície a náplne práce zároven radi odpovedia na akékoľvek Tvoje otázky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.6.2017 (ostáva ešte 57 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HĽADÁME TEBA, ak:
- si flexibilný a aktívny,
- máš množstvo priateľov, kontaktov a záujmov,
- si otvorený novým nápadom a príležitostiam,
- dokážeš osloviť rôzne typy ľudí s rozdielnymi záujmami alebo životným štýlom,
- miluješ pracovnú slobodu a nové výzvy,
- dokážeš v každej situácii zvoliť tie správne slová,
- dokážeš predať myšlienku, ktorej veríš,
- nemáš záznam v registri trestov,
- môžeš pracovať na živnosť.

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Teslova 3
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Linda Rozenbergová
E-mail: poslať životopis