Referent nákupu a skladového hospodárstva

Greentech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 4634, Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Management objednávok priameho a nepriameho materiálu.
  2. Príprava sprievodných dokumentov týkajúcich sa dovozu a vývozu.
  3. Príprava podkladov, analýz a tvorba reportov.
  4. Zodpovednosť za vedenie skladovej evidencie.

- koncoročné odmeny,
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- valorizácia miezd
- odmeny za vernosť
- pitný režim na pracovisku,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. je významným hráčom na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice EU.

Zároveň uchádzačom o zamestnanie oznamujeme, že z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí,
budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, a to telefonicky alebo mailom. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade záujmu, prosím posielajte svoje životopisy na e-mail [email protected]. Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Greentech Slovakia, s.r.o . Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. "

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícii výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  1. Silné analytické a strategické myslenie, schopnosť pracovať s komplexnými dátami a informáciami.
  2. Znalosť anglického a slovenského jazyka, písomne aj ústne.
  3. Schopnosť zvládať viacero úloh súčasne.
  4. Zmysel pre detail.

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. je jedným z najväčším recyklátorov PET fliaš v regióne a je súčasťou nadnárodnej skupiny Green Group s recyklačnými fabrikami v Rumunsku, Litve a na Slovensku. Viac info na: www.green-group-europe.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789363  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac