Environmentalista/ESG špecialista

Greentech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 4634, Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie dodržiavania požiadaviek environmentálne legislatívy na prevádzke recyklačnej linky
  • implementácia a udržiavanie požiadaviek podľa normy ISO 14 001
  • pravidelná komunikácia s orgánmi štátnej správy (OÚ, RÚVZ, SIŽP, MŽP SR...)
  • príprava a aktívna účasť na auditoch treťou stranou, na interných auditoch a na inšpekciách v oblasti ochrany životného prostredia,
  • vedenie evidencie nebezpečných odpadov a ostatných odpadov,
  • riadenie agendy týkajúcej sa ŽP – emisie, hluk, rizikové pracovné prostredie, odpadové hospodárstvo,
  • príprava pravidelných správ a reportov,
  • povoľovacie procesy pre stavebnú a environmentálnu legislatívu
  • podieľanie sa na vytváraní a implementovaní stratégie projektov trvalej udržateľnosti/ ESG do spoločnosti,
  • koordinácia získavania podkladov, príprava a vypracovanie informácii, reportov a správ o udržateľnosti/ ESG,
  • spolupráca s internými a externými poradcami v implementácii metodiky ESG a automatizovaných riešení pre účely zberu, kalkulácie a vykazovania,
  • príprava ESG reportov,
  • monitorovanie trendov, príprava smerníc a nariadení s ESG problematikou,

- koncoročné odmeny,
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- valorizácia miezd
- odmeny za vernosť
- pitný režim na pracovisku,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš na to, aby si riadil tím ľudí, samostatne rozmýšľal pri riešení úloh a nebál a výziev ? Máš chuť napredovať ? Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Eu

Zároveň uchádzačom o zamestnanie oznamujeme, že z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí,
budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, a to telefonicky alebo mailom.Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade záujmu, prosím posielajte svoje životopisy na e-mail [email protected]. Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Greentech Slovakia, s.r.o . Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. "

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne v oblasti environmentálneho manažmentu, udržateľného rozvoja alebo súvisiacej disciplíny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii, ideálne v priemysle so zameraním na environmentálnu legi

Počet rokov praxe

2

  • Silné analytické a strategické myslenie, schopnosť pracovať s komplexnými dátami a informáciami.
  • Znalosť anglického a slovenského jazyka, písomne aj ústne.
  • Skúsenosti s riadením projektov a schopnosť zvládať viacero úloh súčasne

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. je jedným z najväčším recyklátorov PET fliaš v regióne a je súčasťou nadnárodnej skupiny Green Group s recyklačnými fabrikami v Rumunsku, Litve a na Slovensku. Viac info na: www.green-group-europe.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4059696  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac