Sales Development Manager

Greenhill consulting, s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
01.07.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a rozvoj priležitostí v oblasti kamionovej dopravy na nemeckom, českom a slovenskom trhu /B2B/
Kontaktovanie zakazníkov
Účasť a spracovanie cenových ponúk do tendrov
Príprava cenových ponúk
Vyjednavanie cien
Udržiavanie kvalitných vzťahov so zákazníkmi

Plat + bonusy
Notebook
Telefón
Sociálne výhody + benefity / stravné lístky v plnej hodnote, vzdelávanie, teambuilding, lístky na kultúrne a športové podujatia a pod./

Pokiaľ hľadáte prácu, v ktorej sa môžete stretávať s ľuďmi, ste aktívny a pracovali ste na pozícii obchodníka pre B2B, prosim poslite vase CV na adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je dopravná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, doprava

Jazykové znalosti

Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

SŠ, VŠ ekonomického, obchodného, dopravného zamerania
Prax 3 roky na pozícii v obchode B2B
NJ - aktívna / komunikácia so zákazníkmi/
AJ- výhodou
samostatnosť, obchodný duch, aktivita a inovatívnosť

Personálna agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3111301  Dátum zverejnenia: 23.6.2017