Práca v moderných skleníkoch (zber paradajok,starostlivosť o planty)

GreenCoop družstvo

Miesto práce
Budovateľská 7 , 92901, Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
580

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potravinárska prevádzka skleník - v Dunajskej Strede ponúka pracovnú príležitosť na zber paradajok, starostlivosť o rastliny (planty), práca v sklade - kontrola kvality paradajok,práca v čistej a modernej prevádzke

Ponúknutá brutto mesačná mzda 580 € už obsahuje pohyblivú čiastku 0- 100 €. ktorá sa vypláca len ak zamestnanec spĺňa stanovené limity.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme odbytovou organizáciou zabezpečujúcou odbyt produkcie vlastných členov organizácie. Poskytujeme aj logistické služby pre medzinárodný obchod tovaru. Spoločnosť má štyri prevádzky s centrálou v Zlatnej na Ostrove a zamestnáva 350 ľudí. Svoju činnosť vykonávame od roku 2003.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ontopa 960
94612 Zlatná na Ostrove
ID: 3134242   Dátum zverejnenia: 17.7.2017