Finančný manažér

GreenCoop družstvo

Ontopa 960, 94612 Zlatná na Ostrove, Nitriansky kraj, okres Komárno
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1600 EUR/mesiac, nástupný plat 1600 eur,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie účtovníckeho oddelenia, výkazníctvo pre účely bánk a pre vedenie spoločnosti, komunikácia s bankami, vytváranie finančných plánov a kontroling.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a finacie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, presnosť, profesionálny prístup k práci

GreenCoop je združením pestovateľov Veselých paradajok zo Žitného Ostrova. Naše združenie zoskupuje pestovateľov, ktorých filozofiou je pestovať chutné a zdravé paradajky s čo najmenšou ekologickou stopou. Naše združenie je najväčším zoskupením pestovateľov na Slovensku s ročnou produkciou viac ako 10 mil. kilogramov kvalitných Veselých paradajok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2242420  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 EUR/mesiac, nástupný plat 1600 eur,