Можливість для людей з України

Technický administratívny pracovník

GreenChem SK, s.r.o.

Nobelova 34, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
čo najskôr
1 300 EUR/mesiacMzda min.1300€ brutto, mzda je závislá od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho technického tímu hľadáme administratívneho pracovníka
(technickú podporu), ktorý bude zastrešovať nasledovné:
• vytváranie nákupných objednávok na náhradné diely
• evidencia zásielok a prijatých objednávok
• zabezpečenie prepravy náhradných dielov
• generovanie reportov
• spracovanie dokumentácie k dodaným výrobkom, technická podpora
• komunikácia v Anglickom jazyku so zákazníkmi / servisnými organizáciami
• podpora a spolupráca s regionálnymi pobočkami
• riešenie operatívnych problémov

• zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti
• priateľský tím
• Multisport Card
• MOL-Slovnaft bonusova palivova karta
• flexibilný pracovný čas
• profesijný a odborný rast
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (tzv. III. pilier)
• príspevok na stravovanie
• príspevok na sebavzdelávacie kurzy

Prosíme záujemcov, aby nám svoje životopisy zasielali v anglickom aj slovenskom jazyku.

Všetky zaslané dokumenty budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vítaný je technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

telekomunikácie, elektro, príp. automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technické zručnosti výhodou
• znalosť práce v balíku MS Office
• tímový prístup – schopnosť komunikácie v medzinárodnom tíme
• dobré vyjednávacie a sociálne zručnosti
• logické a analytické myslenie
• rozpoznávanie problémov a organizačné zručnosti
• precíznosť, presnosť, orientácia na detail
• prax v danej oblasti vítaná, nie je však podmienkou
• čítanie elektrotechnických výkresov (orientácia v elektrických obvodoch 230 V / 24 V), resp. strojárskych výkresov, skúsenosti v oblasti telekomunikácií, so servisom sú výhodou
• schopnosť samostatného a komplexného pohľadu na riešenie zadaných úloh
• vysoká miera osobnej zodpovednosti
• ochota učiť sa nové veci
• všeobecný technický prehľad a záujem o techniku výhodou
• prax s MS Dynamics Navision výhodou

Distribúcia chemických produktov, pobočky v 9 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mikuláš Novanský
E-mail: poslať životopis
ID: 2048605  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac