Administratívny pracovník/čka

Greencarrier Freight Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Ružová 991/91, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania služieb, rozširujeme i naše tímy. Momentálne hľadáme samostatného, zodpovedného a pracovitého človeka, ktorého náplňou práce bude najmä:
- komunikácia s klientmi, koordinácia a sledovanie priebehu prepráv
- administratívne riešenie objednávok na prepravy a zadávanie objednávok do informačného systému
- riešenie operatívnych úloh
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- kontakt s domácimi i zahraničnými klientmi a dopravcami za účelom sprostredkovania vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy

- zaručujeme stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti
- poskytujeme komplexné zaškolenie na odbornú agendu a informačný systém
- ponúkame možnosť využívať anglický jazyk na dennej báze
- priateľská firemná kultúra a atmosféra, príjemné pracovné prostredie
- seriózny a otvorený prístup

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku nám prosím pošlite Vaše CV spolu s motivačným listom v slovenskom a anglickom jazyku.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šesť mesiacov v zmysle § 6,7 Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13,14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čestnosť
- komunikatívnosť
- oddanosť práci
- schopnosť pracovať tímovo
- flexibilita

Greencarrier Freight Services is a freight forwarding company that offers smart and sustainable transport solutions and supply chain management services. From our offices in the Nordic and Baltic countries, Eastern Europe, Central Asia and China, we offer global transport solutions. We use all modes of transport including ocean, air, road and rail, and take care of your cargo from starting point to final destination.
Quality assurance and delivery precision are extremely important. But in order to truly create customised transport solutions and services, you need to add that personal commitment. Our employees are the most dedicated professionals in the business, inspired by a genuine love of their work and equipped with a hefty serving of ambition.
Simply put: We are committed to providing the most superior transport solutions – always served by heart.
ID: 2997013  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou