Obchodný manažer

Green Wave Recycling s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoj obchodného oddelenia
- podpora a riadenia obchodnej stratégie
- vyhľadávanie nových klientov
- starostlivosť o existujúcich kľúčových klientov
- rozšírenie odchodnej činnosti pre Českú republiku

- flexibilná pracovná doba
- možnosť kariérneho rastu
- motivujúce platové ohodnotenie
- variabilná zložka mzdy závislá od individuálneho výkonu
- nové služobné vozidlo
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej rýchlo rastúcej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosti v oblasti odpadového hospodárstva sú výhodou
- excelentná komunikatívnosť
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- plnenie stanovených cieľov

Spoločnost Green Wave Recycling s.r.o. pôsobí na Slovensko trhu od roku 2010 a ako jediná ponúka klientom najbezpečnejšie služby v oblasti mobilnej skartácie dokumentov a informácií s použitím najnovších technológií.
Obchodné služby v oblasti výkupu a predaja zberového papiera a plastov na svetových trhoch.
Predaj recyklačných nádob na dosiahnutie jednoduchšieho a efektívnejšieho triedenia odpadu vo vašej kancelárii.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2893602  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou