Personalista

Green Integrated Logistics (Slovakia) s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec, Galanta
  • Ponúkaný plat (brutto): pri pracovnom pohovore
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zaisťuje proces interného a externého náboru
- v spolupráci s vedúcimi stredísk definuje požiadavky na uchádzačov o voľné pracovné miesto
- participuje na výberových konaniach
- vypracovaváva popisy práce prípadne zabezpečuje tréningové programy a školenia pre zamestnancov
- administratívne spracováva pracovno-právne vzťahy pri ich vzniku, zániku a zmene
( pracovné zmluvy, skončenia PP, dodatky k pracovným zmluvám a pod.)
- zodpovedá za vedenie personálnej agendy, kompletizáciu dokladov v spisových zložkách zamestnancov
- komunikuje so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami ( prihlášky, odhlášky, zmeny a prerušenia )
- poskytuje pracovno-právneho poradenstvo, samozrejmosťou je znalosť platnej legislatívy a Zákonníka práce
- rieši disciplinárne konania
- priamo komunikuje so zahraničnými manažérmi
- pravidelný reporting

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti:
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - expert

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
3
- AJ na aktívnej úrovni
- praktické pracovné skúsenosti v oblasti personalistiky a recruitmentu
- znalosť Zákonníka práce , pracovno-právnych predpisov a platnej legislatívy - PODMIENKA !!!
- skúsenosti s mzdovým softvérom OLYMP vítané
- výborná znalosť balíka MS Office
- proaktívny prístup k práci
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca komplexné logistické služby
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti : doprava, logistika, skladovanie, FTL,AIR,SEA
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Doprava, logistika
Panenská 21 Zobraziť na mape
811 03 Bratislava
ID: 1270797   Dátum zverejnenia: 10.9.2012
Lokalita: Senec, Galanta
Pozícia: HR generalist
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke