Obchodný manažér

GRAYMIX s.r.o.

GRAYMIX HUNGÁRIA Kft., Bláthy Ottó út 11, 2330 Dunaharaszti, Bratislavský kraj
Termín nástupu
02.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- riadenie obchodných činností a tvorba cenových ponúk
- odborná prezentácia produktov spoločnosti
- monitoring trhu
- pravidelný a efektívny report z výsledkov svojej činnosti

- motivačné platové ohodnotenie, základ +odmeny +cafeterie
- možnosť osobného rozvoja
- práca v stabilnej spoločnosti
- mobilný telefón, notebook
- firemné auto

Životopis a motivačný list v Slovenskom a Maďarskom jazyku pošlite na:[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

- 1-3 roky praxe v obchodnej sfére
- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- znalosť Maďarského jazyka aktívne slovom aj písmom
- spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, orientácia na výsledky
- sebavedomé vystupovanie, vynikajúce komunikačné a obchodné zručnosti
- prax v oblasti automobilov a elektronických zariadení výhodou

Sme medzinárodná výrobná spoločnosť s divíziou výroby kompletného zatepľovacieho systému.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3098613  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou