Service Desk Operátor

Gratex Services, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

3 -zmenná práca formou pohotovosti na pracovisku prvého kontaktu pri poskytovaní aplikačnej podpory zákazníkovi na základe dohody o úrovni poskytovanej služby:
- zodpovednosť za spracovávanie požiadaviek od zákazníka
- monitorovanie realizácie požiadaviek
- komunikácia s riešiteľmi požiadaviek
- komunikácia so zákazníkom týkajúca sa informovania o stave požiadavky.

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom tíme, prístup k najnovším technológiám, možnosť osobného rastu, adekvátne platové ohodnotenie.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť práce s pracovnými stanicami na úrovni skúseného užívateľa, práca v sieti a základná administrácia. Organizačné schopnosti, spoľahlivosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci.

Gratex Services, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3108912  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou