DTB Programátor

Gratex International, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj databázových aplikácií na báze Oracle.

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom tíme, prístup k najnovším technológiám, možnosť osobného rastu, adekvátne platové ohodnotenie.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti:
- databázový systém Oracle,
- programovací jazyk SQL a Oracle PL/SQL.

Uvítame:
- skúsenosti z oblasti finančníctva a certifikácie z databázových systémov.

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3124333  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa vzdelania a praxe