DevOps Engineer

Gratex International, a.s.

Gratex International, a.s., Galvániho 17/C, 821 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného vývojového inžiniera, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu a bude hrať dôležitú rolu v zaistení dostupnosti, bezpečnosti a efektívnosti služieb spoločnosti Gratex International. Súčasťou Vašej pracovnej náplne bude aj úzka spolupráca s tímom softvérových vývojárov a ich podpora pri implementácií našej firemnej infraštruktúry.

Požiadavky na zamestnanca:
- ochota podieľať sa na zlepšení a udržiavaní existujúceho systému
- pracovné znalosti o internetových protokoloch (HTTP, DNS, TCP/IP, SSL a pod.)
- základy softvérového inžinierstva (ovládanie zdrojového codu, algoritmy a pod.)
- znalosti spojené s vývojom sofvérových riešení (Java, JS a pod.)
- schopnosť zamerať sa na jednoduchosť, efektívnosť a udržiavateľnosť
- nadšenie pre svoju prácu a schopnosť sa motivovať
- schopnosť flexibilne riešiť problémové situácie

Ponúkame prácu pre jednu z najvýznamnejších spoločností v oblasti informačných technológií pôsobiacich na Slovensku, atraktívnu tímovú prácu v mladom kolektíve, prístup k najnovším informačným technológiám, možnosť sebarealizácie a primerané finančné ohodnotenie a kompenzácie.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Odborné znalosti:
- skúsenosti s písaním scriptov/programovacími jazykmi (Bash/Shell, Ant, Groovy a pod.)c
- skúsenosti s nástrojmi automatizácie (Jenkins, Maven a pod.)
- skúsenosti s monitoringom a profilovaním/analýzou riešení (Zabbix, JVisualVM, Memory Analyzers a pod.)
- pracovné znalosti so správou Linux systému (network, software a pod.)
Vítané znalosti:
- pracovné znalosti s vývojom IDEs (Eclipse, Spring Tools Suite a pod.)
- základné vedomosti o Web sniffingu (Fiddler, Wireshark a pod.)
- pracovné znalosti o aplikačných servroch (Tomcat, WebLogic, Jboss a pod.)
- znalosť o SQL, NoSQL výhodou.

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2264112  Dátum zverejnenia: 10.12.2015