MS Dynamics NAV (Navision) Analytik

Gratex International, a.s.

Gratex International, a.s., Galvániho 17/C, 821 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného analytika s praxou MS Dynamics NAV, pre oblasť účtovníctva, logistiky. Ak disponujete týmito osobnostnými črtami: precíznosť (zmysel pre detail), analytické myslenie, schopnosť detailne sa sústrediť na prácu s číslami, cieľavedomosť, tímová práca, zodpovednosť, orientácia na zákazníka (interného i externého) avšak i primeraná dávka kreativity - zmeňte si s nami svoj život. Ako protihodnotu Vám spoločnosť Gratex International, a.s. ponúka dynamickú prácu vo výbornom kolektíve nadnárodnej spoločnosti, flexibilný pracovný čas, zaujímavé platové ohodnotenie dohodnuté na základe Vašich doterajších pracovných skúseností a motivujúce benefity.

Hlavná náplň práce:
- konzultácie, podpora zákazníkov (znalosť programovania vítaná),
- participácia pri vývoji IS, návrh riešenia a vývoj,
- tvorba detailných manuálnych test casov, príprava odborných funkčných testov a samotné vykonávanie testov,
- testovanie komplexných scenárov a aplikácií,
- spolupráca na návrhu riešení informačných systémov,
- analýza požiadaviek a príprava návrhov architektúry,
- verifikácia špecifikácií riešení,
- analýza a návrh zmien procesov v rámci vývojového cyklu,
- zavádzanie štandardov,
- spolupráca s tímami vývojárov,
- komunikácia a spolupráca s projektovým manažérom,
- získavanie , analýza a interpretácia biznis požiadaviek,
- analýza funkcionalít aplikácií, podporu pri implementácií nových riešení.

Ponúkame prácu pre jednu z najvýznamnejších spoločností v oblasti informačných technológií pôsobiacich na Slovensku, atraktívnu tímovú prácu v mladom kolektíve, prístup k najnovším informačným technológiám, možnosť sebarealizácie a primerané finančné ohodnotenie a kompenzácie. Úspešným uchádzačom bude poskytnutá pomoc pri vybavovaní pobytových a pracovných vízových formalít.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Znalosti:
- nutná znalosť Microsoft Dynamics NAV (Navision) - minimálne 2-ročná prax podmienkou, znalosť iného ERP SW vítaná

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:
- skúsenosti so spracovaním analytickej a návrhovej dokumentácie
- skúsenosti z oblastí: ekonomika, účtovníctvo, logistika
- analytické myslenie, schopnosť tvorivo navrhovať riešenia
- schopnosť tímovej spolupráce
- ochota cestovať

- Konkrétne a preukázateľné výsledky z doterajšej praxe
- Preveriteľné referencie

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2023828  Dátum zverejnenia: 12.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa vzdelania a praxe