Java programátor

Gratex International, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj Java aplikácii.

Pozícia vhodná aj pre absolventa.
Práca na zaujímavých projektoch (aj zahraničných) s využitím najnovších technológií.
Zaručený profesionálny rast vyplývajúci z práce v tíme na reálnych projektoch.
Možnosť presadiť osobnú iniciatívu.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Možnosť absolvovať školenia a získať celosvetovo platné certifikáty.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Java – znalosti jazyka Java a skúsenosti s vývojom v prostredí Java,
Chuť učiť sa nové technológie.
Záujem o IT a programovanie.

Uvítame znalosti:
- programovacích jazykov: JavaScript, Groovy
- Java vývojových frameworkov – Spring, JEE, OSGi
- vývoj aplikácií - Eclipse IDE, Maven, JUnit.
- skúsenosti s programovaním internet/intranet aplikácií.
- webové služby – REST, SOAP
- aplikačné servery – Tomcat, Web Logic, WAS,JBoss
- skúsenosti s webovými technológiami – HTML, CSS, AJAX.
- NoSQL databázy – MongoDB, CouchDB, ...
- relačné databázy – Oracle, DB2, PostgreSQL, MySQL, …
- Git, GitHub, Linux. Bash, NodeJs

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1573378  Dátum zverejnenia: 2.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou