MS Dynamics NAV (Navision) Developer

Gratex International, a.s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou podľa vzdelania a praxe
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Vývoj/rozvoj riešení pre segment poisťovníctva. Práca na projektoch v Austrálii.
Iné výhody
Ponúkame prácu pre jednu z najvýznamnejších spoločností v oblasti informačných technológií pôsobiacich na Slovensku, atraktívnu tímovú prácu v mladom kolektíve, prístup k najnovším informačným technológiám, možnosť sebarealizácie a primerané finančné ohodnotenie a kompenzácie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne
Požadované znalosti:
-minimálne dva roky komerčných skúseností v C/SIDE (Navision) vývoji
-Microsoft Dynamics NAV (Navision) C/SIDE Solution Development Exam (5.0 alebo 2009)
-základná znalosť T-SQL
Vítané znalosti:
-základná znalosť .NET a Visual Basic
-dobré písomné a komunikačné zručnosti
-výborné schopnosti riešiť problémové situácie

Popredná softvérová spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 1991. Zaoberá sa návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. V súčasnosti pôsobí na Slovensku, v Českej republike, Južnej Kórei a Austrálii.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu hr@gratex.com. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
GBC IV, Galvaniho 17/C Zobraziť na mape
821 04 Bratislava
ID: 1262398   Dátum zverejnenia: 4.9.2012
Lokalita: Bratislava
Pozícia: Programátor
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke