Hľadáme PHP programátora

Grappastudio s.r.o.

Miesto práce
Kozia 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aby sme si zhrnuli, čo ti vieme dať a čo čakáme od teba:
- pracovný čas je flexibilný, veď vždy sa dá dohodnúť (nevylučujeme ani čiastočný homeoffice, ak potrebuješ), hlavne aby bolo „zrobené“
- nechceme, aby si makal 16 hodín denne, iba ak by si bol masochista a chcel to dobrovoľne
- čaká ťa práca na zaujímavých projektoch, keď už robíme pre klienta, tak si vyberáme (jedine, že by nie), robíme aj vlastné projekty
- výplatnú pásku u nás nedostaneš, radi by sme platili na faktúru
- ty by si mal byť šikovný na moderné frameworky (Yii alebo Laravel, node.js, jQuery)
- sekáš bootstrap jak pán
- ovládaš niečo aj s Facebook API a Wordpressom
- môžeš byť kľudne šikovný junior, čo chceme vidieť, je chuť učiť sa
- môžeš pracovať pomedzi zadania aj na vlastných projektoch a my ti s tým môžeme aj pomôcť

Prečo u nás chceš pracovať:
- nejedná sa o klasickú prácu v agentúre. Budeš sedieť v Offise s ďalšími šikovnými ľuďmi, od ktorých sa môžeš tiež čo-to naučiť.
- po dohode môžeš pracovať aj zo svojej detskej izby, ak to budeš potrebovať.
- u nás sa nemusíš báť, že budeš robiť zadarmo nadčasy alebo odchádzať z Offisu neskoro večer. Ani my to nemáme radi :)
- a ešte, hneď pod kanclom je super jedlo – Soupa, kde sa zakaždým chutne naješ.

Veríme, že si s nami sadneš :)

Pri vybraných uchádzačoch bude potrebné spraviť menšie testovacie zadanie, aby sme si očekovali znalosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Web development, HTML, CSS, jQuery, Framework, Wordpress

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPOKOJNÝ PROGRAMÁTOR
Nemusíš byť jedi, guru, ani chuck norris, buď kľudne aj študent/ka - stačí, že ťa baví programovať a chceš sa učiť. Ak máš rád moderné frameworky ako yii alebo laravel, node.js a jquery, privítame ťa s otvorenou náručou (a nejakým pivom).
Pracovnú dobu si dohodneme spolu a podľa toho aj výšku výplaty. Keďže si tu ideme každý svoje stroje, a nie sme dokopy jedna firma, radi by sme, aby si bol živnostník alebo s.r.o. a ušetrili by sme nervy so zamestnaneckými šmelinami.

Grappastudio je webdeveloperská spoločnosť fungujúca už 8 rokov. Zaoberáme sa tvorbou moderných web stránok, webových aplikácií, programovaním custom riešení a online marketingom. Naša dcérska spoločnosť, digitálna reklamná agentúra GreatAdsby miluje vytvárať kreatívne reklamné kampane, ktoré oslovia cieľovú skupinu vo svete jednotiek a núl.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2064390  Dátum zverejnenia: 30.3.2015