Projektový manager-admin.pracovník

Grantprojekt s.r.o.

Miesto práce
J. Simora 5, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sleduje výzvy jednotlivých operačných programov, financovaných z eurofondov a štátnych dotácií
- zabezpečuje prípravu a kompletizáciu dokumentácie projektu
- vypracováva žiadosti o poskytnutie finančného príspevku zo štrukturálnych fondov a spracuje potrebné prílohy
- vypracováva a kompletizuje žiadosti o poskytnutie finančného úveru /ŠFRB/ a dotácie
- zodpovedá za implementáciu projektu, sleduje realizáciu projektu

- služobný telefón
- služobné vozidlo
- 13.plat
- prémie

Žiadosti a životopisy prosíme posielať na mailovú adresu: [email protected], alebo poštou na adresu J.Simora č.5, 940 01 Nové Zámky. Tel.: 0918 385 261 -personalista.
Ospravedlňujeme sa, ale kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ostatní záujemcovia budú vedení v databáze žiadostí a životopisov na personálnom oddelení spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti v podobnej pozícii. Ide hlavne o skúsenosti s vypracovávaním žiadostí o poskytnutie príspevkov a dotácií na rôznorodé projekty.
Schopnosť zorientovať sa v príručkách na vypracovanie rôznych projektov.

Spoločnosť vystupujúca do roku 2013 ako FO - Realtityplus. Vzhľadom na narastajúci počet klientov založená sro, ktorá sa zaoberá a poskytuje poradenstvo a všetky informácie o tom, ako získať grant z EÚ.
V spoločnosti pracujú vysokokvalifikovaní pracovníci, ktorí prešli náročným odborným zaškolením a sú schopní pomôcť a poradiť v každej oblasti eurofondov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2235783  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou