Можливість для людей з України

Senior Auditor

Grant Thornton Slovensko

Hodžovo námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude dohodnutá s konkrétnym kandidátom na základe jeho skúseností a potenciálu. Mzda je vyplácaná 14-krát ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom na rastúci počet klientov a projektov rozširujeme náš tím. Hľadáme kvalifikovaného jednotlivca, ktorý bude schopný efektívne pracovať a prispievať k dosiahnutiu vynikajúcich výsledkov. Naším hlavným cieľom je zabezpečiť nekompromisnú kvalitu a presnosť vo všetkých aspektoch našich projektov.

Hlavné zodpovednosti:

• Plánovanie, organizácia a vykonávanie auditu v súlade s medzinárodnými štandardmi.
• Analyzovanie finančných informácií a zistenie potenciálnych rizík.
• Vytváranie a odporúčanie účinných postupov a stratégií.
• Komunikácia so zákazníkom a koordinácia práce tímu.
• Vyhodnocovanie výsledkov a príprava správ pre klienta.
• Aktívna účasť na trvalom vzdelávaní a profesijnom rozvoji.

Čo očakávame:

• Titul v oblasti auditu, financií, ekonómie alebo podobnej oblasti.
• 3-5 rokov skúseností v audite.
• Analytické a komunikačné schopnosti.
• Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.
• Znalosť anglického jazyka.

• Možnosť budovať kariéru v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
• Široké spektrum situácií, klientov, biznisov a ľudí, pri ktorých sa veľmi veľa naučíte.
• Prácu, ktorá je zodpovedná, odborná, sezónne časovo náročná, ktorá ale ponúka viac voľnosti v čase mimo sezóny (obvykle v letných mesiacoch).
• Firemný vzdelávací program.
• Podporujeme a preplácame ACCA certifikáciu.
• Otvorenú a ľudskú firemnú kultúru, motivujúce pracovné prostredie a tím skúsených a inšpirujúcich kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4666260  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac