T-Optometrista/ Očný lekár

GRANDOPTICAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

meranie zraku, doporučenie vhodnej korekčnej pomôcky zákazníkom, odborné poradenstvo v oblasti očná ptika a optometria, starostlivosť o zákazníkov, predaj dioptických a slnečných okuliarov, predaj kontaktných šošoviek, základný servis okuliarov

bonusy, zamestnanecké zľavy

Prosíme, v pri posielaní životopisu uviesť aj požadované miesto výkonu práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

optometria, očný lekár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobré komunikačné schopnosti, zručnosť, zodpovednosť, zákaznícka orientácia, ochota pomôcť/poradiť zákazníkovi

GrandOptical je súčasťou medzinárodnej siete GrandVision, ktorá v oblasti očnej optiky a starostlivosti o zrak patrí ku globálnym lídrom a najväčším prevádzkovateľom na svete. GrandOptical v súčasnosti prevádzkuje 13 predajní očných optík na Slovensku. Disponuje najmodernejšími technológiami a ponúka svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu produktov a poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2976522  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore.