Očný lekár / Optometrista GrandOptical

GRANDOPTICAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto výkonu práce: Košice, Prešovský kraj, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GrandVision B.V. popredná európska spoločnosť v oblasti očnej optiky prítomná v sedemnástich štátoch hľadá
OPTOMETRA
do svojej siete GrandOptical na Slovensku.
V našich predajniach predávame okuliare, kontaktné šošovky, slnečné okuliare a prevádzkujeme vysoko kvalitné služby očnej optiky, ako aj vyšetrenia očí.

Úlohy:
• Vykonávanie činností vyšetrenia očí v predajni / predajniach.
• Odborné poradenstvo našim zákazníkom počas vyšetrenia, prípadne na základe výsledkov vyšetrenia
• Ponuka výrobkov na základe požiadaviek a potrieb zákazníka (progresívne okuliare, kontaktné šošovky, atď.)
• Vykonávanie administratívnych záležitostí súvisiacich s vyšetrením očí
• Podpora práce predajcov na predajni, aktívna účasť v procese poskytovania ponúk na predajni
• Udržiavanie kontaktov s pracovníkmi pracujúcimi v iných oblastiach

Miesto výkonu práce: Košice

Čo ponúkame:
• Zaujímavé úlohy ako člen medzinárodného tímu
• Dobrá atmosféra na pracovisku
• Možnosti odborného rastu
• Konkurencieschopné mzdové ohodnotenie na báze výkonov

Informácie o výberovom konaní

Pošlite prosím Vaše podklady v slovenskom
Vašimi finančnými požiadavkami na nasledujúcu adresu:
[email protected], (Ref: Optometria-SK).

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Naše očakávania / ideálny kandidát disponuje:
• Vzdelaním v obore optometrista (ukončené štúdium)
• Pracovnými skúsenosťami 1-3 rokov
• Dobrými komunikačnými schopnosťami
• Znalosťami slovenského jazyka (znalosti angličtiny sú výhodou)
• Znalosťami na práci počítači na úrovni užívateľa
• Flexibilitou
• Spoľahlivosť

GrandOptical je súčasťou medzinárodnej siete GrandVision, ktorá v oblasti očnej optiky a starostlivosti o zrak patrí ku globálnym lídrom a najväčším prevádzkovateľom na svete. GrandOptical v súčasnosti prevádzkuje 13 predajní očných optík na Slovensku. Disponuje najmodernejšími technológiami a ponúka svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu produktov a poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2029944  Dátum zverejnenia: 27.2.2015