Krupiérka

Grande MGN s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.03.2015
Mzdové podmienky (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie výherných hracích prístrojov.
- Oboznamovanie zákazníkov s pravidlami a princípmi hry.
- Miešanie a rozdávanie hracích kariet.
- Vykonávanie dohľadu nad regulárnym priebehom hier.
- Zamieňanie finančnej hotovosti.
- Podávanie alkoholických a nealkoholických nápojov.

- Veľmi dobré platobné podmienky

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoj životopis s fotografiou na mailovú adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadám atraktívne krupiérky do novootvorenej herne v Bratislave aj v Dunajskej Strede.
Nástup 20.3.2015.

Prosím uviesť, v ktorom meste máte záujem o prácu.

Predmet činnosti:
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1933770  Dátum zverejnenia: 16.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na pohovore