Realitný maklér

Grand Real s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pozitívnych ľudí na pozíciu REALITNÝ MAKLÉR/MAKLÉRKA v oblasti pôsobenia Bratislava a okolie. Práca je vhodná pre zodpovedných ľudí s profesionálnym vystupovaním, výbornou komunikatívnosťou, samostatnosťou, serióznosťou, schopnosťou spolupracovať v tíme, ale aj samostatne. Predchádzajúce skúsenosti so sprostredkovaním a obchodom sú výhodou, nie však podmienkou.

Požiadavky na makléra:
- stredoškolské vzdelanie
- vodičský preukaz B
- automobil
- živnosť
- flexibilita
- internet, Word, základy – Excel

Náplň práca realitného makléra spočíva v
-Sprostredkovaní predaja a prenájmu nehnuteľností
- zabezpečenie náberu nehnuteľností
- Vytváraní fotodokumentácie nehnuteľností
- vkladanie ponúk na internetové portály
- Zabezpečovaní obhliadok
- pravidelná komunikácia s databázy klientov firmy
- Zabezpečovaní zmluvnej dokumentácie k uzatvoreniu prípadov
- Odovzdanie nehnuteľností

Výška platu bude závisieť iba od Vás, možnosť zárobku až do výšky niekoľkých tisíc eur mesačne.

Svoje životopisy s fotografiou zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Grand Real je realitná kancelária zaoberajúca sa predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností na Slovenskom realitnom trhu. Nepracujeme ako franšíza (neplatíte nám žiadne vstupné, ročné a iné licenčné poplatky). Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec – maklér
ID: 2531882  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou