Metrológ - Kontrolór kvality

GRAND POWER, s.r.o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13-14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola vyrobených strojných dielcov podla výkresovej dokumentácie
- zaznamenanie výsledkov merania a stavu kvality u výrobcov
Práca s 3D meracim systémom Zeiss / Calypso
- evidencia procesu
- Výber a nastavenie meradiel
- Údržba existujúcich meradiel
- Spolupráca pri nastavovaní nových spôsobov merania do výroby

Pracovisko v Prevádzke spoločnosti Slovenská Lupča, Príboj 558

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

skúsenosti zo strelnými zbranami

Naša spoločnosť je zameraná na vývoj a výrobu strelných zbraní
Spoločnosť s 20 ročnou tradíciou exportujúca strelné zbrane do viac ako 70 krajín sveta.
www.grandpower.eu
Navrhujeme a vyrábame strelné zbrane od malokalibrových pištolí , cez samopaly a útočné pušky až po veľkorážne guľomety.
Na Slovensku sme jediný výrobca podobného sortimentu.
Sme zameraní na export , kam putuje 99% našej produkcie.
Výrobný závod v Slovenskej Ľupči bol otvorený v roku 2011. Zamestnanci tu pôsobia na oddelení CNC obrábania, Montáže, OTK , a samozrejme vývoja.
Výrobný závod v Kremnických Baniach sme otvorili v roku 2022 . Máme tam umiestnené CNC obrábacie centrá Hermann HERMLE a linku povrchových úprav Alumínia. Závod v Kremnických Baniach bude dalej rásť a rozširovať svoje kapacity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1277562  Dátum zverejnenia: 11.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac