Reservation Agent pre Grand Hotel River Park Bratislava

GRAND HOTEL RIVER PARK

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

If you are someone with an appreciation for evocative storytelling and a desire to provide genuine, personalized, and anticipatory service, then we invite you to join us on our journey and explore a career with The Luxury Collection.

The job of Reservations Agent is executed satisfactorily when:
* Reservation standards are implemented and complied to.
* All relevant data is entered and maintained in the systems in a timely and accurate manner.
* Data is reviewed on an ongoing basis.

Main responsibilities
• Review daily reservation accuracy and rate compliance from perspective of business segment and source.
• Ensure clients’ satisfaction and adherence to service standards.
• Follow Standard Operational Procedures of the owning company as well as Marriott International.
• Follow internal credit policy.
• Follow up on lost business and share the information to the knowledge of the department superiors.
• Process leisure group requests, as assigned by Reservations Manager.
• Check reservations made on the previous day, arrivals for the following days, and VIP arrivals.
• Provide smooth interdepartmental communication and follow-ups.
• Control no show and late cancellation charges.
• Test calls results (Brand Quality Standards) must exceed determined benchmarks.
• Follow the internal upsell programme for Reservations department.
• Perform any other duties as assigned by management.

- perspektívne zamestnanie
- silný zamestnávateľ
- možnosť ďalšieho vzdelávania sa a kariérneho rastu
- kvalitné podmienky pre výkon práce
- bezplatné stravovanie, benefity spoločnosti
- práca v zaujímavom medzinárodnom prostredí

Ak ste kandidát spĺňajúci uvedené podmienky, zašlite nám svoje CV na dole uvedený kontaktný email.
A nezabudnite pripojiť motivačný list s informáciou / odpoveďou, prečo hľadáme práve Teba :)

Napriek neobľúbenosti tejto vety, ospravedlňujeme sa už vopred všetkým nepozvaným žiadateľom, ale na pohovor preferovane budú prizvaní iba vybraní uchádzači na základe našich kritérií.

Ďakujem za rešpektovanie tejto skutočnosti, ktorá verím je štandardom nielen v našej spoločnosti.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

-Prax na danej pozícii výhodou, nie však podmienkou
- prozákaznícka orientácia
-empatia
-orientacia na detail
-ochota rozšíriť svoje znalosti
- radosť z vykonávanej práce
- pohostinnosť a ochota byť vždy nápomocný hosťom

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v Bratislave, ktorý bol navrhnutý oceneným holandským architektom Erickom van Egeraatom je bývalý Kempinski Hotel River Park, ktorý prešiel rebrandingom v roku 2015 a značka the Luxury Collection je jednou z viac ako 30 značiek/brandov spoločnosti Marriott International .

Hotel leží v srdci mestského projektu s rezidenciami, kanceláriami a obchodmi atraktívnymi pre kozmopolitný štýl života moderného Slovenska. Nachádza sa priamo na brehu Dunaja, iba 10 minút chôdze od centra starého mesta. Ponúka 231 izieb a apartmánov, dve reštaurácie a bar v lobby, vnútorný bazén, ako aj fitnescentrum a Spa, dve veľké konferenčné/ tanečné sály a päť menších konferenčných miestností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2279207  Dátum zverejnenia: 31.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950