Recepčná pre Grand Hotel Kempinski High Tatras / Receptionist for Grand Hotel Kempinski High Tatras

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry
Termín nástupu
Ihneď
Od 850 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od odborných zručností a skúseností kandidáta a môže byť vyššia. Do základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu v noci, cez víkendy a sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčný je zodpovedný za efektívne a príjemné vybavenie príchodov a odchodov hostí na hotelovej recepcii s prihliadnutím na hotelové štandardy. Poskytuje informácie rôzneho charakteru hosťom a vybavuje ich požiadavky. Plne zabezpečuje spokojnosť hostí riešením ich požiadaviek a sťažností. Vykonáva rezervácie a preberá telefonické hovory. Súčasťou pracovnej náplne v prípade nočného recepčného je vykonávanie uzávierok a auditov, príprava reportov a podkladov pre dennú zmenu.

- Výborná pracovná skúsenosť z 5* prostredia
- Možnosť pracovať v zahraničí v rámci spoločnosti Kempinski
- Kariérny rast
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Zaujímavý tréningový program
- Možnosť zamestnaneckého ubytovania
- Teambuildingové aktivity
- Zamestnanecká strava v hoteli
- Pracovná uniforma
- Podpora predaja (up-selling) a mnoho ďalších

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis V SLOVENSKOM A ANGLICKOM JAZYKU cez tlačidlo "Poslať spoločnosti životopis".

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia / Hotelový manažment alebo iné príbuzné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Minimálne ročná skúsenosť s prácou na hotelovej recepcii - PODMIENKOU
- Práca v rezervačnom programe FIDELIO / OPERA výhodou
- Silná orientácia na klienta
- Príjemne vystupovanie a entuziazmus
- Práca s pokladňou
- Spolupráca s tímom
- Schopnosť aktívne počúvať a riešiť komplikované situácie
- Práca na zmeny
- Anglický jazyk PLYNULE je PODMIENKOU
- Ďalší cudzí jazyk je výhodou

Spoločnosť vznikla v Nemecku v roku 1897 a je najstaršou európskou luxusnou hotelovou skupinou. Portfólio spoločnosti Kempinski tvoria hotely, ktoré sú charakteristické či už svojou historickou unikátnosťou, romantickými miestami alebo dominantnou polohou v mestách zvučného mena. Hotely sa nachádzajú v Európe, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Bohatá tradícia každého hotela vyznáva kultúru a zvyky danej destinácie a zabezpečuje prvotriedny servis, pre ktorý je spoločnosť preslávená. Kempinski je vždy prvou možnosťou pre náročného klienta, ktorý uprednostňuje luxus.

GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS
Developerský projekt významného realitného developera na Slovensku otvoril dvere pre svojich prvých hostí v máji 2009. Unikátna stavba liečebného domu Hviezdoslav prešla prvýkrát po sto rokoch od otvorenia rozsiahlou rekonštrukciou. Grand Hotel Kempinski High Tatras bol otvorený ako prvý 5-hviezdičkový hotel medzinárodnej siete na Slovensku.
Tento exkluzívny hotel sa nachádza na brehu jazera, v malebnom prostredí Štrbského Plesa, v nadmorskej výške 1351 metrov. K dispozícii je 98 luxusne zariadených izieb vrátane apartmánov. V hoteli sa nachádza exkluzívna Grand Restaurant a Lobby Bar, ako aj konferenčné priestory s kapacitou do 120 osôb. Hotel taktiež disponuje rozsiahlym ZION SPA LUXURY s bazénom, saunovým svetom, vírivou vaňou, moderným fitnes centrom ako aj s možnosťou ošetrenia tváre a tela.
Komplex sa nachádza v Národnom parku Vysoké Tatry s najvyšším stupňom ochrany. Je to tiež budova, ktorá je na zozname ako stupeň II, čo z nej robí národnú pamiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1932596  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac