Chyžná pre Grand Hotel Kempinski vo Vysokých Tatrách

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
Ihneď
Od 880 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od odborných zručností a skúseností kandidáta a môže byť vyššia. Do základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu v noci, cez víkendy a sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná značka Kempinski už viac ako 125 rokov víta hostí vo veľkolepých destináciách v tom najúžasnejšom štýle, pričom pôsobí vo viac než 30 krajinách sveta.

Staňte sa súčasťou úspešného príbehu v rámci stabilnej rodiny Kempinski v špičkovom päťhviezdičkovom hoteli na Štrbskom Plese, ktorý tohto roku oslávi svoje pätnáste narodeniny.

Na tejto pozícii môžete očakávať rôznorodú prácu, plnú unikátnych zážitkov v každom dni.

Hľadáme predovšetkým zamestnancov, ktorí budú podporovať tieto vynikajúce služby, filozofiu kvality a zároveň vynikajú svojím pozitívnym vystupovaním, profesionalitou, srdečnosťou a pohostinnosťou. Investujeme do Vás školeniami a ďalším vzdelávaním s rozsiahlou podporou zamestnancov.

Na tejto pozícii budete niesť zodpovednosť za upratovanie hosťovských izieb na základe stanovených štandardov spoločnosti. Chyžné v našom hoteli majú na starosti upratovanie izieb na základe prideleného rozpisu podľa aktuálnej obsadenosti. Pracuje na 1 zmenu - rannú od cca 09:00 - 17:00, prispôsobujeme to spojom, ktoré prichádzajú na Štrbské Pleso. Raz do týždňa poobedná zmena.

UBYTOVANIE V SÚČASTNOSTI NEPOSKYTUJEME!

- práca pre unikátny 5 hviezdičkový hotel patriaci do najstaršej Európskej hotelovej siete
- pôsobenie v krásnom horskom prostredí vo Vysokých Tatrách
- kultivovaná komunikácia u stabilného zamestnávateľa
- možnosť cestovať a pracovať pre sieť Kempinski v rámci celého sveta
- možnosť kariérneho rozvoja a rastu pomocou tréningového programu
- online kurzy pre zdokonalenie sa v hotelierstve
- príspevok na cestu do práce
- teambuildingové aktivity v letnom aj zimnom období
- práca v priateľskom kolektíve

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.4.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax z hotelových zariadení na podobnej pozícii

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť

Spoločnosť vznikla v Nemecku v roku 1897 a je najstaršou európskou luxusnou hotelovou skupinou. Portfólio spoločnosti Kempinski tvoria hotely, ktoré sú charakteristické či už svojou historickou unikátnosťou, romantickými miestami alebo dominantnou polohou v mestách zvučného mena. Hotely sa nachádzajú v Európe, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Bohatá tradícia každého hotela vyznáva kultúru a zvyky danej destinácie a zabezpečuje prvotriedny servis, pre ktorý je spoločnosť preslávená. Kempinski je vždy prvou možnosťou pre náročného klienta, ktorý uprednostňuje luxus.

GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS
Developerský projekt významného realitného developera na Slovensku otvoril dvere pre svojich prvých hostí v máji 2009. Unikátna stavba liečebného domu Hviezdoslav prešla prvýkrát po sto rokoch od otvorenia rozsiahlou rekonštrukciou. Grand Hotel Kempinski High Tatras bol otvorený ako prvý 5-hviezdičkový hotel medzinárodnej siete na Slovensku.
Tento exkluzívny hotel sa nachádza na brehu jazera, v malebnom prostredí Štrbského Plesa, v nadmorskej výške 1351 metrov. K dispozícii je 98 luxusne zariadených izieb vrátane apartmánov. V hoteli sa nachádza exkluzívna Grand Restaurant a Lobby Bar, ako aj konferenčné priestory s kapacitou do 120 osôb. Hotel taktiež disponuje rozsiahlym ZION SPA LUXURY s bazénom, saunovým svetom, vírivou vaňou, moderným fitnes centrom ako aj s možnosťou ošetrenia tváre a tela.
Komplex sa nachádza v Národnom parku Vysoké Tatry s najvyšším stupňom ochrany. Je to tiež budova, ktorá je na zozname ako stupeň II, čo z nej robí národnú pamiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Škoda
Tel.: +421/52/32 62 300
E-mail: poslať životopis
ID: 1667873  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac