Účtovníčka

GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.

Miesto práce
Horný Smokovec 21, Vysoké Tatry, Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Bude upresnený na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie účtovníctva spoločnosti v zmysle platných legislatívnych predpisov
- spracovanie a zaúčtovanie prijatých faktúr
- príprava zápočtov záväzkov a pohľadávok vrátane zaúčtovania
- spracovanie DPH a daňového priznania DPH
- inventarizácia a kontrola účtov
- evidencia a účtovanie majetku
- spracovanie štatistických výkazov

Perspektívne zamestnanie, práca v príjemnom prostredí, možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu, zamestnanecká strava, možnosť využívať vlastné športové a regeneračné zariadenia.

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom na nižšie uvedenú adresu alebo mailom.
K žiadosti prosím pripojte písomný súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania v zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

- skúsenosť na pozícii účtovníka min. 2 roky
- odbor vzdelania: účtovníctvo, ekonómia
- odborné znalosti: komplexná znalosť účtovníctva, prehľad o daňových zákonoch
- samostatnosť
- flexibilita a efektivita
- spoľahlivosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie
- proaktívny prístup k práci
- orientácia na detail
- znalosť reštauračného systému FOOD výhodou

Hotel v Hornom Smokovci, poskytujúci ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby pre domácu i zahraničnú klientelu, pre jednotlivcov, cestovné kancelárie a pre firemnú klientelu (kongresy, prezentácie, firemné dni,...)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2419877  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude upresnený na osobnom pohovore.