Sales Manager

Grain Slovakia s.r.o.

Galvaniho, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacNástupná mzda sa v závislosti od skúsenosti mení.* štedrá bonusová štruktúra * vyplácanie bonusov ihneď a bez podmienok, splnených targetov či limitov * polročná a koncoročná odmena * bonusová dovolenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím o novú posilu a to Sales Managera/Obchodného zástupcu, ktorý sa stane živou súčasťou nášho dynamického a priateľského tímu.

Náš nový kolega/kolegyňa by mali mať skúsenosti v oblasti obchodu a predaja. Hľadáme niekoho, kto má správnu dávku nasadenia, nebojí sa výziev a chce rásť spolu s nami.

Predchádzajúce skúsenosti v oblasti obchodu sú vítané.

Dôležitá je pre nás chuť pracovať v tomto odvetví a učiť sa, chcieť napredovať.

Náplňou práce bude

- aktívne vyhľadávanie nových klientov, nových obchodných príležitostí

- získavanie nových zakazníkov a starostlivosť o existujúcich klientov

- zabezpečiť dlhodobý a stabilný rast spoločnosti

- stretávanie so zákazníkmi, načúvanie ich potrebám a požiadavkám

- schopnosť odprezentovať naše služby s prihladnutím na poznaie procesov u nás, ale aj potreby klienov.

- oslovovanie technologických a IT spoločností s ponukou služieb​

​Sme IT personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou. V našej firme si najviac ceníme profesionalitu, pracovitosť a usilujeme sa o najvyššiu úroveň personálnych služieb. Pracujeme v príjemnom business prostredí v priestrannej kancelárii s dobrou kávou.

​Ponúkame:
​• možnosť úzko spolupracovať s TOP IT spoločnosťami na Slovensku,
​• komplexný vzdelávací program,
​• mentoring od skúsených kolegov,
​• finančný príspevok na športové aktivity či kultúrne podujatia,
​• štedré bonusové a prémiové odmeňovanie,
​• služobný notebook a mobil na súkromné účely,
​• firemný kurz angličtiny s native speakrom počas pracovnej doby,
​• homeoffice vždy v pondelok a v piatok.​

• rodinná atmosféra a najlepší tím kolegov

Ďakujeme Vám za záujem. Pokúsime sa kontaktovať všetkých uchádzačov. Ak sa Vám neozveme, prosím, kontaktujte nás pokojne aj telefonicky (+421 948 277 182). Ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme úspešná personálna agentúra zameraná na IT. Túto pozíciu obsadzujeme z dôvodu rastu nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sales, IT, Recruiting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sales manager, obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

​• minimálne 2-ročné skúsenosti na pozícii Sales Manager/Obchodného zástupcu v relevantom odvetví
​• znalosť anglického jazyka s plnou využiteľnosťou v práci
​• profesionálny ústny aj písomný prejav, reprezentatívne vystupovanie
​• "CAN-DO" attitude, schopnosť riešiť problémy, time management
​• znalosť prostredia IT recruitingu, outsourcingu je veľkou výhodou​

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4815988  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac