Network Engineer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
najneskôr 1.6.2024
2 000 - 4 500 EUR/mesiacuvedená mzda je mesačne na faktúru (SZČO, s.r.o.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Participujte na udržiavaní a fungovaní IP dátových sietí s cieľom dosiahnuť požadovanú úroveň kvality služieb a prevádzkovej kvality sietí. Poskytujte technickú podporu pre interné a externé tímy a spolupracujte s dodávateľmi technológií a služieb. Riaďte operačné aktivity s dôrazom na zabezpečenie požadovanej kvality poskytovaných služieb pre externých aj interných zákazníkov v súlade s KPI.

  • Realizuje plánované práce na základe Change management procesu. Vykonáva rizikové práce spojené svýpadkom alebo limitáciou služieb.
  • Rieši CTT, Incidenty ,analyzuje ukazovatele, štatistiky, notifikácie a alarmové správy.
  • Vykonáva preventívnu údržbu na vybraných častiachsiete.
  • Vykonáva Inštalačné , Funkčné, Finálne akceptácie s dodávateľom
  • Zabezpečuje arealizuje úlohy spojené s Lokálnym a Centralizovaným supportom
  • Vykonáva technickú podporuLab testov
  • Supportuje IPTRO inžiniera pri náročných operáciách
  • Pohybuje sa v technologických miestnostiach
  • Vykonáva práce na elektrickom zariadení
  • Plní ďalšie úlohyurčené nadriadeným

Informácie o výberovom konaní

Projekt na dobu určitú 1 rok.
Zaučenie v BB na pár dní, potom remote nasadenie.
KO kritérium: skúsenosť s konfiguráciou CISCO zariadení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telco spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Cisco - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PC networks

Počet rokov praxe

1

Predošlé skúsenosti v oblasti:

  • MPLS siete (princípy, protokoly, smerovanie, diagnostika, L2 EVPN, L3 VPN )
  • CISCO - ASR, NCS product portfolio
  • Infinera 8600 portfolio, Transcend Chorus NMS
  • NEC UNMS NMS , Cisco NSO
  • Ethernet (switching), TCP/IP networking
  • GSM, UMTS, LTE , 5G (princípy, koncept, diagnostika, rozhrania)
  • Znalosť routovacích a komunikačných protokolov
  • Synchronizačné princípy- Fázová , Frekvenčná
  • Znalosti sietí a princípov (DNI, MBH , MW …)
  • MS OFFICE - pokročilý
  • Vodičský preukaz B

Odborné požiadavky:

  • Zručnosť v obsluhovaní manažmentových systémov, meracích postupov -kvalita linky , throughput …
  • FT OSS -ARS Remedy, NetCracker, Grafana , OCEAN
  • Skúsenosti a zručnosti v realizácii testov a validácii nových zariadeni, sw verzií, ich vyhodnotení a prezentácie
  • Odborná spôsobilosť na prácu na elektrickom zariadení- § 21 Elektrotechnik
  • Odborná spôsobilosť na vstup do technologických miestností
  • Bezúhonnosť/ Clean Crime Record
  • Samostatnosť, zodpovednosť, prezentačné schopnosti

Osobnostné požiadavky:

Špecifické požiadavky:

  • Schopnosť jasne a vecne komunikovať na patričnej technickej úrovni s externým , interným zákazníkom, analytické schopnosti, logické myslenie, schopnosť počúvať a vyvodiť záver

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jarčušková
E-mail: poslať životopis
ID: 4811228  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac