Robotik automatizovaného skladu (Ref. No.: 6240)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Berlín, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jún/júl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď s nami do nemeckého Berlína a pomôž nám rozbehnúť ďalší úspešný projekt. Ponúkame prácu s jedinečnou technológiou, ktorá bola vyvinutá našimi kolegami a je úspešne implementovaná v Čechách, na Slovensku a v Nemecku.
Skladáme nový tím troch ľudí, ktorí nám pomôžu s rozbehnutím uvedeného projektu.

Tvoje úlohy:
●  monitorovanie flotily mobilných robotov

●  monitorovanie riadiaceho informačného systému skladu

●  riešenie dopytov od zákazníka

●  ľahké opravy vždy, keď je to možné výmenou

●  zásahy do riadiaceho systému na úrovni databázy

●  delegovanie komplexnejších problémov na ďalšie vrstvy podpory

●  dokumentovanie zistených problémov za účelom opravy a
vytvárania záznamov v internom systéme

●  monitorovanie otvorených incidentov

Informácie o výberovom konaní

Dôležité informácie:
●  pracuje sa v 3-zmennej prevádzke – po- so, 8-hod. pracovný čas

●  začiatok projektu je naplánovaný na jún/júl 2024, ale nastúpiť môžeš aj hneď, práce máme dostatok

●  školenie prebieha na Slovensku a v Česku a trvá cca 2 týždne
● ubytovanie v Berlíne si zabezpečuješ sám

ŽIVOTOPIS nám pošlite v anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

vývoj a výskum v oblasti machine vision

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automatizácia robotizovaného skladu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Programovanie robotov - Pokročilý

Táto pozícia je pre teba tá pravá, ak:

●  hľadáš niečo technicky zaujímavé a zaujímajú Ťa nové technológie

●  vieš získané informácie efektívne využiť na riešenie problémov (analytické myslenie)

●  učenie nových vecí je pre teba to, čo od práce očakávaš

●  hovoríš anglicky na úrovni B1 a vyššie & rád/a komunikuješ, nemecký jazyk je výhodou
●  hľadáš prácu v oblasti elektrotechniky a robotiky

●  adaptabilita na nové podmienky je pre teba samozrejmosťou

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4746680  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac