IT Analytik

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do technologického tímu v Bratislave obsadzujeme pozíciu IT Analytika.

Náplň práce :

- analýza potrieb zákazníka, procesov a biznis požiadaviek IT projektov
- tvorba analytickej dokumentácie (use cases, procesy, funkčné a nefunkčné požiadavky)
- komunikácia so zákazníkom v analytických a technických záležitostiach projektu
- aktívna participácia na plánovaní projektu po finančnej, organizačnej a koncepčnej stránke (stavba pracovného tímu, aktívna účasť na prípravnej fáze projektu, príprava finančného a realizačného plánu projektu, spolupráca s obchodným oddelením pri príprave zmlúv a ponúk)
- podpora tvorby high-level vzhľadu obrazoviek v spolupráci s UX teamom
- podpora interného teamu a dohľad v priebehu realizácie (vývoje, testing, deploy)

Ponúkame ti :

- prácu na dobrých, veľkých a zaujímavých projektoch
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch (Angular2, Java/SpringBoot, Elasticsearch, Kafka, Ionic2, Apache Spark,…)
- komplexný vývoj, nie pásová výroba
- účasť na konferenciách, workshopoch a odborných kurzoch
- flexibilný pracovný čas a homeoffice
- osobnostný a profesionálny rast
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je marketingová a technologická agentúra, ktorá pôsobí v oblasti reklamy, digitálneho marketingu, dizajnu technológií, biznis modelov a médií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky :

- analytické a koncepčné myslenie
- technický background a všeobecný rozhľad v IT
- znalosť techník a metodik vývoja IT projektov
- rozhľad v oblasti webových aplikácií a webových portálov
- schopnosť proaktívne navrhovať a vylepšovať riešenia pre zákazníka (pridaná hodnota / stratégia)
- znalosť UML, ideálne so znalosťou Enterprise architect
- znalosť SQL a databázových systémov výhodou
- znalosť programovacích jazykov (PHP, Java, .NET) výhodou
- znalosť návrhových vzorov a ich praktické využitie
- znalosť agilných metodík
- časová flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť viesť a motivovať ľudí

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3061029  Dátum zverejnenia: 8.9.2017