IT recruitment consultant - Košice

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce IT Recruitment Consultanta je obsadzovanie IT pracovných pozícií pre klientov našej spoločnosti. Proces obsadzovania pozícií pozostáva z nasledujúcich častí:
• inzerovanie pracovných ponúk na pracovných portáloch a zviditeľňovanie ponúk na sociálnych sieťach,
• vyhľadávanie vhodných kandidátov, oslovovanie pasívnych aj aktívnych uchádzačov s ponukou pozícií,
• aktívna komunikácia a dôsledná výmena vzájomne potrebných informácií,
• príprava profilov kandidátov na ich prezentáciu klientovi a následná prezentácia,
• koordinovanie výberového procesu, aktívny koordinačný servis pre manažérov na strane klienta aj pre kandidátov, organizácia stretnutí a prípadne účasť na pohovoroch u klienta.

Do náplne práce IT Recruitment Consultanta patrí aj poskytovanie konzultačných služieb a HR servis pre klientov:
• starostlivosť o existujúcich klientov, pomoc pri riešení personálnych problémov klientov a poskytovanie konzultácií z oblasti IT Recruitmentu,
• získavanie nových klientov: obchodné aktivity, vyhľadávanie vhodných príležitostí, oslovovanie IT spoločností s ponukou HR služieb, nastavovanie recruitingového procesu a podmienok spolupráce s novými klientami.

Práca IT Recruitment Consultanta obsahuje ešte ďalšie činnosti, napríklad: stretávanie sa s technickými manažérmi a HR partnermi na strane klientov, evidovanie činností a aktivít do internej databázy, zúčastňovanie sa firemných porád, sledovanie aktuálnych trednov v IT Technológiách a Recruitmente a pod.

Sme malá dynamická personálna agentúra s 10 ročnou tradíciou. V našej firme si najviac ceníme profesionalitu, pracovitosť a usilujeme sa o najvyššiu úroveň personálnych služieb. Pracujeme v príjemnom business prostredí v priestrannej kancelácii s veľkou terasou a dobrou kávou. Nováčikovi ponúkame:
• výhody malej agentúry (možnosť prispôsobiť si pracovné prostredie, procesy a štýl práce),
• možnosť vo veľkej miere prispieť k budovaniu dobrého mena našej spoločnosti a silného postavenia našej značky na pracovnom trhu, možnosť úzko spolupracovať s TOP IT spoločnosťami na Slovensku,
• možnosť vypracovať sa na experta v oblasti IT Recruitmentu, podieľať sa na formovaní ďalšieho smerovania našej spoločnosti, byť stabilnou súčasťou tímu IT Recruiterov, patriť k najlepším v odbore,
• podporu vzdelávania a profesionálneho rastu, mentoring od skúsených konzultantov,
• "500€ flex benefit" na vzdelávacie, športové a kultúrne aktivity, príspevok na dopravu,
• zaujímavá bonusová štruktúra a prémiové odmeňovanie,
• služobný notebook a mobil aj na súkromné účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• 3+ ročné skúsenosti na pozícii IT Recruiter/ HR konzultant
• Aktívnu znalosť anglického jazyka s plnou využiteľnosťou v práci
• výborné telefonické zručnosti, profesionálny ústny aj písomný prejav na vysokej úrovni, reprezentatívne vystupovanie
• "CAN-DO" attitude, schopnosť samostatne riešiť problémy, výborný time/workload management
• znalosť balíka MS Office (Word, Excel, Outlook) na úrovni používateľ
• záujem a prehľad v trendoch v oblasti Recruitmentu, IT Technológií a sociálnych sietí výhodou

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2968792  Dátum zverejnenia: 30.6.2017