PHP Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Bratislava, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme PHP Developera na polovičný úväzok, resp. part time alebo živnosť. Pripravené miesta máme v Banskej Bystrici aj Bratislave.

Náplňou tvojej práce bude :
- aplikačný vývoj portálov, eshopov, webových aplikácií a intranetových riešení na platforme PHP Laravel
- spolupráca pri analýze požiadaviek zákazníka a pri dizajne softvérového riešenia
- spolupráca na implementácii riešenia a tvorbe technickej dokumentácie
- poskytovanie odborných technických konzultácií členom vývojového teamu
- pravidelná komunikácie s analytikmi, IT projektovými manažérmi a programátormi

Ponúkame ti :
- prácu na dobrých, veľkých a zaujímavých projektoch
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch nielen v PHP (Elasticsearch, Angular2, Ionic2, Java, Spring, Kafka, AWS, …)
- komplexný vývoj, nie pásová výroba
- účasť na konferenciách, workshopoch a odborných kurzoch
- flexibilný pracovný čas a homeoffice
- osobnostný a profesionálny rast
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu
- výhľad na celé mesto, grill a jacuzzi priamo v office :)
- parkovanie zadarmo priamo pod officom
- spoločné aktivity, eventy a teambuildingy
- nadšený a profesionálny tím

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je marketingová a technologická agentúra, ktorá pôsobí v oblasti reklamy, digitálneho marketingu, dizajnu technológií, biznis modelov a médií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

Požiadavky :

- PHP a znalosť niektorého objektového PHP frameworku (Laravel, Symfony, Zend, …)
- znalosť návrhových vzorov a best practices softvérového vývoja výhodou
- skúsenosti s webovými službami (REST, SOAP) výhodou
- skúsenosti s Elasticsearch výhodou
- skúsenosti s ORM výhodou

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2926457  Dátum zverejnenia: 8.9.2017