Integračný Developer (J2EE)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Implementácia komplexných J2EE riešení (integračné a procesné aplikácie šité na mieru zákazníka, rozmanité aplikačné portfólium).
• Samostatná vývojová činnosť na úlohách podľa zadanej špecifikácie (s ohľadom na plán projektu).
• Možnosť podieľania sa na tvorbe architektúry a technického návrhu riešenia.
• Práca v tíme (kolektív so silnou podporou skúsených expertov, inšpiratívne prostredie najmodernejších platforiem a frameworkov zaručujúce rozširovanie vedomostných obzorov a hľadanie netriviálnych riešení).

Odborné znalosti:
• Preferovaná je skúsenosť s vývojom aplikácií na platforme IBM BPM (alebo Websphere Process Server), nie je však podmienkou.
• Návrh a implementácia J2EE aplikácií.
• Znalosť a implementačné skúsenosti s EAI návrhovými vzormi, ovládanie základných princípov BPM modelovania.
• UML, XML, WS, OSGi, JSF.

Komplexný systém vzdelávania a benefitov.
Práca v stabilnom kolektíve slovenskej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská spoločnosť poskytujúca inovatívne IT riešenia a služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

• analytické myslenie;
• schopnosť pracovať v tíme;
• záujem učiť sa nové veci;
• flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2800793  Dátum zverejnenia: 16.12.2016