Integračný Developer (J2EE)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Implementácia komplexných J2EE riešení (integračné a procesné aplikácie šité na mieru zákazníka, rozmanité aplikačné portfólium).
• Samostatná vývojová činnosť na úlohách podľa zadanej špecifikácie (s ohľadom na plán projektu).
• Možnosť podieľania sa na tvorbe architektúry a technického návrhu riešenia.
• Práca v tíme (kolektív so silnou podporou skúsených expertov, inšpiratívne prostredie najmodernejších platforiem a frameworkov zaručujúce rozširovanie vedomostných obzorov a hľadanie netriviálnych riešení).

Odborné znalosti:
• Preferovaná je skúsenosť s vývojom aplikácií na platforme IBM BPM (alebo Websphere Process Server), nie je však podmienkou.
• Návrh a implementácia J2EE aplikácií.
• Znalosť a implementačné skúsenosti s EAI návrhovými vzormi, ovládanie základných princípov BPM modelovania.
• UML, XML, WS, OSGi, JSF.

Komplexný systém vzdelávania a benefitov.
Práca v stabilnom kolektíve slovenskej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská spoločnosť poskytujúca inovatívne IT riešenia a služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

• analytické myslenie;
• schopnosť pracovať v tíme;
• záujem učiť sa nové veci;
• flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť.

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grain Slovakia
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2800793   Dátum zverejnenia: 7.11.2016